O NAS

Dziękujemy Ci, że odwiedziłeś naszą stronę.
Do zobaczenia w sortownia na sportowej!

Dzisiaj zakupy w ciucholandzie cieszą się niesłychaną popularnością. Trend na zakupy odzieży używanej nie powrócił – on nigdy nie minął. Niewielka cena markowych ubrań i dodatków jest niewątpliwie jednym z atutów, ale nie jedynym. Dawniej nie lubiliśmy się wyróżniać, wszyscy ubierali się w podobny, monotematyczny sposób, a przecież moda jest sposobem wyrażania siebie. W dzisiejszym świecie ludzie chcą posiadać rzeczy niebanalne, nietuzinkowe, kolorowe, wyróżniające się z tłumu – między innymi takie rzeczy  znajdziemy w Sortowni. Sortownia jest właśnie jednym z Jaworznickich sklepów z odzieżą używaną. Już na samym początku można dostrzec wiele plusów tego sklepu. Sklep  jest usytuowany w centrum Jaworzna przy ulicy Sportowej 16C. Posiada własny, duży parking. Nieopodal lokalu znajduje się przystanek autobusowy, dla osób niezmotoryzowanych jest to doskonała alternatywa, ponieważ dostać się tu można liniami autobusowymi z każdego zakątka miasta, jak i spoza niego.

W zależności od asortymentu towar jest akcentowany w różnoraki sposób – na wieszakach, w boksach, koszach, regałach. Bardzo dużym udogodnieniem jest fakt, iż każdy artykuł, każda sztuka posiada przyklipsowaną metkę z ceną. Ubrania posegregowane są na odpowiednie działy: damski, męski i dziecięcy. Dużym ułatwieniem jest fakt, że na sklepie znajduje się 5 przestronnych przymierzalni z lustrami (3 na piętrze i 2 na parterze), a obsługa sklepu jest tak miła, że systematycznie odwiesza przymierzone ciuszki. Rozstawione na sklepie manekiny, przyodziane w najmodniejsze na dany miesiąc ciuchy (zgodnie z trendami wyznaczanymi przez gazety i portale modowe) są co chwilę na nowo ubierane.  Jest to bardzo wygodne dla osób, które „na chwilkę” wpadają na zakupy, ze względu na brak czasu.

Bardzo często są organizowane różnego rodzaju akcje promocyjne. Na przykład w minioną sobotę klienci Sortowni mogli zakupić towar z 25cio% rabatem, ale o wszystkich promocjach klienci są na bieżąco informowani mailowo jak i również na Facebooku umieszczane są wszelkie informacje z poczynaniami Sortowni. Niejednokrotnie to właśnie klienci decydują kiedy ma być organizowana promocja, przez głosowanie na Facebooku 🙂 Dużym atutem sklepu jest również karta rabatowa, z którą to klientki kupują o 15 zł taniej. Udając się już z śmiechem i pełnym koszykiem zakupów do kasy, czeka nas bardzo miła niespodzianka – można płacić kartą! Właśnie, wracając do obsługi – dziewczyny są bardzo pomocne. Służą radą i co najważniejsze – są zawsze uśmiechnięte, dzięki czemu z przyjemnością się powraca do tego sklepu.

Dzisiejszy świat biegnie szybko. Pracujemy, w biegu robimy zakupy, sprzątamy. A gdzie w tym wszystkim znaleźć czas dla siebe? Na chwilę przyjemności? W Sortowni ! Która to jest czynna od godziny 8 do 18 w tygodniu oraz od 8 do 15 w soboty.

DO SZYBKIEGO ZOBACZENIA !